Plener
Ślubny

Sesja ślubna w plenerze jest ukoronowaniem reportażu. Wyzwala u mnie dodatkowe pokłady kreatywności. Jest fotograficzną zabawą i ciekawą, pełną wyzwań przygodą. 

Charakter i termin pleneru uzgadniam wspólnie z Parą Młodą i również tutaj, w pierwszej kolejności słucham waszych sugestii i koncepcji. Najważniejsze, aby miejsce było zgodne z waszym charakterem, odczuciami i oczekiwaniami, dzięki temu będziecie czuć się swobodnie przed obiektywem.

A gdzie? Gdzie tylko wyobraźnia poniesie. Uliczki nowoczesnych miejskich arterii jak i pełne tajemniczego uroku starówki. Piękne lasy i romantyczne parki oraz ekscytujące skalne i górskie krainy. Pradawne zamki i ich stare ogrody lub kontrastujące z nimi poprzemysłowe plenery industrialne. Wszędzie tam, gdzie nowożeńcy będą się czuli swobodnie oraz tam gdzie zawsze marzyli mieć wspólne i wyjątkowe zdjęcia. 

Wyznaję zasadę, że miejsce nie może być ważniejsze od samej pary młodej. Piękne zdjęcia ślubne można zrobić w miejskim parku jak i zorganizować plener na Islandii lub na rajskiej plaży. Dla mnie jako fotografa nie ma ograniczeń ale ważniejsze jest by miejsce stanowiło uzupełniające tło dla fotografii, podkreślając wasz charakter i temperament, w którym Wy gracie główną rolę. Ze swojej strony pragnę odwzorować cały urok jednego z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu na swoich fotografiach, które z radością Wam przekażę.