Fotografia Ślubna jest dla mnie fotograficzną ucztą. To opowieść o jednym dniu i jednej nocy, zamkniętej w tysiącu kadrów. Każda chwila tego wyjątkowego dnia zasługuje na oprawienie w ramę. Jako fotograf ślubny, mam na celu, aby każda z tych chwil była właściwie uwieczniona, aby emanowała pięknem i ładunkiem emocjonalnym.

Podniosłość wydarzenia i aura Młodej Pary oraz urzekające momenty, sprawiają, że niemal nie odsuwam wizjera aparatu od oka. Nieustannie badam najbliższą przestrzeń wokół nowożeńców i gości, aby domknąć ją w niepowtarzalny i wyjątkowy kadr. To najprzyjemniejsze zadanie, które z radością wykonuję na najwyższych obrotach. 
 

P O R T F O L I O   F O T O G R A F I I   Ś L U B N E J

 

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, aby mogli się Państwo przekonać, że fotografuję z pełnym zaangażowaniem w dowolnych i ekscytujących miejscach, tworząc oryginalne fotografie ślubne. Jestem bardzo otwarty na Wasze zapatrywania i wizje, które pozwolą mi wejść w waszą osobowość, w wasz świat i uchwycić całe piękno, którym naturalnie emanujecie. Podczas sesji plenerowej korzystam jak najwięcej z chwili i miejsca oraz waszej naturalności. Czasami pozwalam sobie na moje delikatne sugestie, aby stanowiły dopełnienie pięknej fotografii, która zapadnie w pamięć na lata.